top of page

מידע להורים אודות הלוקרים

09 בנובמבר 2021

הורים יקרים,

אנחנו שמחים לבשר שאחרי עבודה ארוכה ומאומצת של הנהלת בית הספר בשיתוף הנהגת ההורים פרוייקט הלוקרים של אליאנס יוצא לדרך.

שכבת ט' מתחילה הערב בפיילוט שימשך עד סוף השבוע במהלכו נבחן את פעילות כל המערכות. מיד לאחר שנקבל אור ירוק על תקינות מלאה תפתח האפשרות להשכרת לוקרים גם לשכבות ז', ח' וי' ובהמשך יצורפו גם כיתות יא-יב. ברצוננו לציין כי המערכת פתוחה כעת לתלמידי כיתה ט' בלבד, והלוקרים הסמוכים לכיתות ט' הם הלוקרים היחידים שניתן כעת להשכיר. אנא הקפידו לקרוא את התקנון ולהצטייד במנעול אישי לשמירת הציוד.

את הלוקרים ניתן להזמין דרך אתר בית הספר בלינק הבא:

https://www.alliancetlv.com/locker

בכל בעיה בהזמנת הלוקרים יש לפנות למייל:
alliance.lockers@gmail.com

ובנימה אישית:

לקראת סוף השנה אחרי אינספור פניות של חסר שביעות רצון של הורים מכל נושא הלוקרים, החלטנו לעשות מעשה וליזום רכישה של לוקרים על חשבון בית הספר. ברור היה לנו שמדובר ב WIN WIN מאחר והמטרה היא אחת - לעשות את המקסימום למען תלמידי בית הספר כאשר כספי הרכישה לאחר כיסוי ההוצאה יופנו לרווחת בית הספר ופעילויות לתלמידים.
הנהגת ההורים לקחה על עצמה להוביל ולסייע בהקמת הפרוייקט שמהר מאוד התברר כפרויקט מורכב במיוחד. במהלך הדרך גילינו כי עלינו להקים מערכת דיגיטלית של חלוקת לוקרים, סליקה, שימוש בתשלומי אשראי, ואשראי דיגיטלי לכלל תשלומי ההורים, ולצורך כך היה עלינו לפעול עם גורמים רבים באפיון הצרכים, הקמת האתר, ניהול הסליקה, חיבור לגורמים פיננסיים ועוד ועוד. כל הזמן הזה הובילה את הפרויקט אמא, חברת הנהגה, קטיה בן יעקב,  שהקדישה עשרות שעות, גייסה מתכנת, ולאורך כל הדרך פעלנו מול גזברות והנהלת החשבונות של בית הספר, מנהלי האתר, וחברת האשראי. זאת כאשר כל העת מנהל בית הספר משא ומתן לפרידה ארוכה ומורכבת מספק הלוקרים הקודם ומעבר של החטיבה העליונה לבניין החדש מה שגרם לנו להזיז שוב ושוב את הלוקרים על מנת לסדר כך שליד כל כיתה יהיו מספיק ארונות לתלמידים. בישורת האחרונה הצטרפה אמא נוספת מההנהגה, דורית ורדימון לסייע במיפוי הארונות, וחיבור למערכת שהלכה ונבנתה.

הסיבה שבחרנו לחשוף את התהליך הזה היא כי שמענו את הקולות לאורך הדרך, וברור לנו כי הורים ותלמידים חיכו זמן רב כדי לקבל את הלוקרים אולם חשוב לנו לציין כי מהצד שלנו עשינו כל שביכולתנו על מנת להעמיד מערכת איכותית, אמינה, שתשרת את קהילת תלמידי אליאנס בצורה הטובה ביותר. 

אנחנו תקווה שהפרוייקט שהובל בבית הספר אליאנס בשיתוף הנהגת ההורים, שכבר עבר לכלל התיכונים בעיר, יהיה אור לבתי ספר אחרים על מנת שגם הם יצליחו לייצר WIN WIN לטובת הקהילה שלהם.

אנחנו מתחילים את הפיילוט הערב, מבקשים את סבלנותכם - הרבה מאוד הורים, אנשי צוות בית הספר וגורמים מקצועיים מעורבים בהצלחת הפרוייקט הזה.

בברכת יום לוקרים שמח,
שירה אימרגליק - יו"ר הנהגת ההורים             יניב בכר - מנהל בי"ס אליאנס

bottom of page